Sprostredkovanie predaja vozidiel

Prečo predávať s CARENSY?

Zabezpečujeme kompletný balík služieb v oblasti sprostredkovania predaja jazdených vozidiel, a to od samotného nafotenia, následnej inzercie, klientského servisu a právneho servisu, cez financovanie a odhlásenie na nového majiteľa.

PÔSOBNOSŤ NA SR

Pôsobíme plošne po západnom Slovensku, a naši makléri sú mobilní a prídu priamo k Vám.

TRETIA STRANA

Vozidlá predávame za férové ceny, výhodné pre obe strany.

ŠETRÍME VÁŠ ČAS

Fotenie, inzerciu, komunikáciu a právne úkony sú v našej réžií.

PAPIEROVAČKY

Zabezpečíme vytvorenie predajných zmlúv, odhlásenie, zrušenie PZP atď.

Ako predávať auto cez CARENSY?

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára, napíšte nám e-mail na adresu info@carensy.sk alebo nám jednoducho zavolajte na naše telefónne číslo.

Kontaktujeme Vás

Náš maklér Vás kontaktuje, dohodnete si miesto, čas a podmienky nafotenia Vášho vozidla.

Fotenie

Na fotení maklér profesionálne nafotí Vaše vozidlo. Zistí a zapíše všetky potrebné informácie dôležité k predaju. Fotografie následne vyfiltruje, vyberie najvhodnejšie a tie si ponechá pre ďalšiu prácu.

Inzercia

Vytvoríme prepracované inzeráty na všetkých vnútroštátnych auto inzertných portáloch. Ak je to potrebné inzerujeme aj v zahraničí. Inzeráty pravidelne aktualizujeme!

Priebeh predaja

Ihneď ako nájdeme kupujúceho na Vaše auto Vás kontaktujeme. Poviete nám, kedy máte čas a my zrealizujeme podľa toho samotný predaj. S kupujúcim riešime predaj my. Je len na Vás, či chcete byť pri tom.

Právne záležitosti

Kompletne vypracujeme kúpno-predajné zmluvy, ak je to potrebné vytvoríme zmluvy o zálohe, preberacie protokoly. Po predaji vozidlo za Vás odhlásime a obratom zariadime vypovedanie PZP.

Zakončenie predaja

Na záver je potrebná aj Vaša súčinnosť. Vašou povinnosťou bude podpísať kúpno-predajné zmluvy, a prevziať potvrdenie o zaplatení kúpnej ceny na Váš účet, príp. prevzatie hotovosti za vozidlo. V prípade, ak osoba nekupuje vozidlo z vlastných zdrojov, ale prostredníctvom autoúveru, tak prostriedky Vám budú doručené bankovým prevodom spravidla do 1 týždňa od podpisu zmlúv.

Mapa našej pôsobnosti

Naše referencie

Prečítajte si čo o nás hovoria ľudia a zákazníci, ktorým sme našimi službami pomohli.

Chcete predať auto?

Napíšte nám rýchlu správu cez kontaktný formulár a my sa Vám do 24h ozveme.

    © Copyright 2024 Carensy